Laualamp Heart, LED, H33x9x30cm
ID: 4063387378465
€ 128,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüresiin |
| Materjal: | Plast |
| Kõrgus: | 33 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 30 cm |
| Kaal: | 1.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel