Laualamp Nanterre, H35cm, D25cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000001124123
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 42,98
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Polüester |
| Kõrgus: | 35 cm |
| Laius: | 25 cm |
| Pikkus: | 25 cm |
| Kaal: | 2.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Haimo K575, beež, teras/polüester, H79x64x62cm, istme kõrgus 51cm
79 cm 62 cm 64 cm
€ 96,77
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel