Kauss Happy, valge värv, 500ml, D15cm, H10,5cm
ID: 4250255858314
€ 23,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Portselan |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 10.5 cm |
| Laius: | 15 cm |
| Pikkus: | 15 cm |
| Maht : | 500 ml |
| Kaal: | 0.6 kg |
| Tootja: | ALANDEKO fiftyeight products |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Zarra, kollane, 360 kraadi pööratav, H87x70x96cm, istumisosa kõrgus 45cm
87 cm 96 cm 70 cm
€ 154,03
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel