Tass alustassiga Kissing, 200ml, D15cm H8cm
ID: 4250255858376
€ 19,31
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Portselan |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 5.5 cm |
| Laius: | 11.5 cm |
| Pikkus: | 11.5 cm |
| Maht : | 200 ml |
| Kaal: | 0.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO fiftyeight products |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Zarra, kollane, 360 kraadi pööratav, H87x70x96cm, istumisosa kõrgus 45cm
87 cm 96 cm 70 cm
€ 154,03
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel