Dokumendihoidja Mayaj, bambus/metall, H33x27x9cm
ID: 3560237598482
€ 13,71
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Bambus |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 33 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 27 cm |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel