Öökapp Albany, naturaalne värv, H70x46x40cm
ID: 5713941341105
€ 116,94
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Teras |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 70 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 46 cm |
| Kaal: | 15.8 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 20 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Dandy SK-15, roheline/pruun, H91x125x75cm, istumisosa kõrgus 40cm
91 cm 125 cm 75 cm
€ 132,10
€ 188,71
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel