Peegel Illby, kuldne värv, 93.5x182.5cm
ID: 2000001168875
Peegelpind: 80x170cm
30 % allahindlus
€ 47,42
€ 67,74
Toote kirjeldus
Peegelpind: 80x170cm
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 182.5 cm |
| Pikkus: | 93.5 cm |
| Kaal: | 17.7 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel