Põrandapeegel Izabella, hõbedane värv, H152x35x2.5cm
ID: 2000000942995
30 % allahindlus
€ 35,56
€ 50,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 152 cm |
| Laius: | 2.5 cm |
| Pikkus: | 35 cm |
| Kaal: | 5.3 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel