Seina peegel Iza, ümmargune, kuldne värv, D100x4cm
ID: 2000000943015
30 % allahindlus
€ 77,90
€ 111,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 100 cm |
| Laius: | 4 cm |
| Pikkus: | 100 cm |
| Kaal: | 10.6 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel