Seina peegel Iza, ümmargune, kuldne värv, D80x4cm
ID: 2000000914893
30 % allahindlus
€ 53,63
€ 76,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 80 cm |
| Laius: | 4 cm |
| Pikkus: | 80 cm |
| Kaal: | 3.5 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel