Pink Aglory, sinine, H45x95x38cm, istumisosa kõrgus 45cm
ID: 5713941107947
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Sinine |
| Kõrgus: | 45 cm |
| Laius: | 38 cm |
| Pikkus: | 95 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 45 cm |
| Kaal: | 7.7 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 110 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel