Laualamp Nadime SL, H55x42x30cm, E27, 60W(MAX)
ID: 2000001090756
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 42,98
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 55 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 42 cm |
| Kaal: | 3.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Darlington, hallikaspruun, samet, H106x70x64cm, istumisosa kõrgus 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 128,23
Tugitool Dunkel, samet, hallikaspruun, H103x78x80cm, istumisosa kõrgus 50cm
103 cm 78 cm 80 cm
€ 162,90
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel