Pink Eger, taupe/must värvi, H46x99x45.5cm
ID: 2000001127063
€ 170,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Roostevaba teras |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 46 cm |
| Laius: | 45.5 cm |
| Pikkus: | 99 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel