Pink koos hoiukastiga Ferento L, taupe colour, velvet, H49x60x40cm
ID: 2000000989426
€ 50,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Hallikaspruun |
| Kõrgus: | 49 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 5.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Dunkel SK, hall, samet, H95x69x73.5cm, istumisosa kõrgus 41cm
95 cm 69 cm 73.5 cm
€ 145,16
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel