Pink Mariotto beige, H47x120x40cm
ID: 2000001087213
€ 150,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Kõrgus: | 47 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 120 cm |
| Kaal: | 17 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel