Pink Marc, pruun/helebeež, H50x140x45cm
ID: 4025621705284
€ 421,77
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Puit |
| Kõrgus: | 50 cm |
| Laius: | 45 cm |
| Pikkus: | 140 cm |
| Kaal: | 20 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel