Pink Marc, H52x95x45cm
ID: 4025621707493
€ 296,77
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Vineer |
| Materjal: | Polüuretaan |
| Kõrgus: | 50 cm |
| Laius: | 45 cm |
| Pikkus: | 95 cm |
| Kaal: | 15.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel