Pink koos hoiukastiga Matilda, hall, H43x123x45cm
ID: 2000001087268
€ 137,10
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 45 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 123 cm |
| Kaal: | 19 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel