Söögilaud Torija, pähklipuust vineer, 140x80cm H76cm
ID: 2000000993683
€ 170,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 76 cm |
| Laius: | 80 cm |
| Pikkus: | 140 cm |
| Kaal: | 27.9 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Diivanvoodi Eliso, pikendatav, Nube 45, samet, kollane, H83x220x90cm
83 cm 220 cm 90 cm
€ 733,06
19 variandid
Söögitool Arook, komplektis 2 tk, roheline, H83x58x55cm, istumisosa kõrgus 47cm
83 cm 58 cm 55 cm
€ 207,26
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel