Pink koos hoiukastiga Ferento M, kollane värv, samet, H35x54x37cm
ID: 2000000989433
€ 42,18
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kollane |
| Kõrgus: | 37 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 54 cm |
| Kaal: | 5.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel