Dekoratiivne lambipirn LED, merevaigukollane, 4W E27, D16x27cm
ID: 2000000953533
€ 19,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kollane |
| Kõrgus: | 27 cm |
| Laius: | 16 cm |
| Pikkus: | 16 cm |
| Kaal: | 0.7 kg |
| Pirni tüüp: | E27 |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne lambipirn LED, merevaigukollane, 4W E27, D12.5x17.2cm
17.2 cm 12.5 cm 12.5 cm
€ 10,26
€ 17,10
- −40 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel