LED pirn neutraalne valge, E14 3,4W, 470lm, 4000K, H10cm D3,5cm
ID: 8592920115008
€ 2,18
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 10 cm |
| Laius: | 3.5 cm |
| Pikkus: | 3.5 cm |
| Kaal: | 0.07 kg |
| Pirni tüüp: | E14 |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel