LED Pirn 14W E27, 1521 lm, 2700K
ID: 8592920044773
€ 3,79
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 12 cm |
| Laius: | 5.8 cm |
| Kaal: | 0.16 kg |
| Pirni tüüp: | E27 |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel