Dekoratiivne lambipirn Hello LED, merevaigukollane, E27, 100lm, 2200K, 2W, D12.5XH17cm
ID: 3560231525170
70 % allahindlus
€ 5,15
€ 17,18
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 17.3 cm |
| Laius: | 12.5 cm |
| Pikkus: | 12.5 cm |
| Kaal: | 0.2 kg |
| Pirni tüüp: | E27 |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne lambipirn LED, merevaigukollane, 4W E27, D12.5x17.2cm
17.2 cm 12.5 cm 12.5 cm
€ 10,26
€ 17,10
- −40 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel