Põrandalamp Moliterno, H200cm, D42cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001128855
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 102,42
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 200 cm |
| Laius: | 42 cm |
| Pikkus: | 42 cm |
| Kaal: | 6 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Haatlantis, antratsiit/must, H106x77x80cm, istumisosa kõrgus 41cm
106 cm 77 cm 80 cm
€ 241,13
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel