Põrandalamp Bella Bronze, H174xD27cm E27 60W(MAX)
ID: 2000000961125
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pronks |
| Kõrgus: | 174 cm |
| Laius: | 27 cm |
| Pikkus: | 27 cm |
| Kaal: | 9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögiriistade komplekt 6 inimesele, 24 tk., Shadow, kuldne värv, H13.6x3.15x0.85cm
0.85 cm 13.6 cm 3.15 cm
€ 4,27
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel