Raamaturiiul Agnus, must, H172x94x27cm
ID: 5713941159557
€ 141,13
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 172 cm |
| Laius: | 27 cm |
| Pikkus: | 94 cm |
| Kaal: | 25.8 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 16 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel