Peegel Idena, must värv, H140x60x3.5cm
ID: 2000001104989
30 % allahindlus
€ 78,47
€ 112,10
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 140 cm |
| Laius: | 3.5 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 10.2 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel