Raamaturiiul Seaford V, must, H185x77x35cm
ID: 5713941056252
€ 179,84
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 185 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 77 cm |
| Kaal: | 19 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel