Raamaturiiul Seaford, must, H185x114x35cm
ID: 5713941134776
€ 231,45
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 185 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 114 cm |
| Kaal: | 20 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Baaritool Salorino, roheline, sametine, H96x46x54cm, istumisosa kõrgus 62cm
96 cm 54 cm 46 cm
€ 85,81
€ 107,26
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel