Riiul Caddy, 3 taset, must, H82x30x18cm
ID: 3560238709481
€ 37,90
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 82 cm |
| Laius: | 18 cm |
| Pikkus: | 30 cm |
| Kaal: | 2.1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Lillepott alusel Limmen, messing antiikne toon, email, H29cm, D14cm
29 cm 14 cm 14 cm
€ 7,19
€ 17,98
- −60 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel