Riiul Seaford, lauapind tamme MDF/must rėmas, H91x75x20cm
ID: 5705994983944
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 91 cm |
| Laius: | 20 cm |
| Pikkus: | 75 cm |
| Kaal: | 9.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Lillepott alusel Limmen, messing antiikne toon, email, H29cm, D14cm
29 cm 14 cm 14 cm
€ 7,19
€ 17,98
- −60 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel