Puhvetkapp Unbronk, must, metall/teras/tekstureeritud klaas, H85x132x40cm
85 cm 132 cm 40 cm
€ 326,45
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 76 cm |
| Laius: | 36 cm |
| Pikkus: | 71 cm |
| Kaal: | 27.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |