Tool Tamarino, halls, 180 kraadi pööratav, H88x59x58cm, istumisosa kõrgus 49cm
- −40 %
Iste pöörleb 360 kraadi.
Tagasipööramise mehhanism - peale pööramist naaseb iste algasendisse.
| Materjal: | Vineer |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Sinepi |
| Kõrgus: | 89 cm |
| Laius: | 55 cm |
| Pikkus: | 63.5 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 50 cm |
| Kaal: | 11.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |