Peegel Barno, kuldne värv, H172x62x4.8cm
ID: 2000001185049
30 % allahindlus
€ 70,56
€ 100,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Peegelklaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 172 cm |
| Laius: | 4.8 cm |
| Pikkus: | 62 cm |
| Kaal: | 15.2 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Filetino, 360 kraadi pööratav, sinepivärvi, H89x63.5x55cm, istumisosa kõrgus 50cm
89 cm 63.5 cm 55 cm
€ 119,35
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel