Kruus Fuel, kinkekarbis, must/valge, 360ml, H11.5cm, D8cm
ID: 4029811494576
€ 7,66
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Must |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 11.5 cm |
| Laius: | 8 cm |
| Pikkus: | 8 cm |
| Maht : | 360 ml |
| Kaal: | 0.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel