Tass Hasta la vista baby, keraamiline, 350ml, H11x16x8.8cm
ID: 4029811342761
€ 13,71
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 11 cm |
| Laius: | 8.8 cm |
| Pikkus: | 16 cm |
| Maht : | 350 ml |
| Kaal: | 0.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel