Tugitool Dartford, samet, vanaroosa, H100x75x83cm, istme kõrgus 40cm
ID: 2000001016725
€ 170,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
Toolijala materjal: kummipuu
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Roosa |
| Kõrgus: | 100 cm |
| Laius: | 75 cm |
| Pikkus: | 83 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 40 cm |
| Käetoe kõrgus: | 60 cm |
| Kaal: | 14 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Shell, 2-kohaline, roosa, H85x129x85cm, istumisosa kõrgus 43cm
85 cm 129 cm 85 cm
€ 248,39
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel