Puhketool Dartford, samet, kollane-kuldne, H100x75x83cm, istme kõrgus 40cm
ID: 2000001016732
€ 170,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
Toolijala materjal: kummipuu
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 100 cm |
| Laius: | 75 cm |
| Pikkus: | 83 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 40 cm |
| Käetoe kõrgus: | 60 cm |
| Kaal: | 14 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Zarra, kollane, 360 kraadi pööratav, H87x70x96cm, istumisosa kõrgus 45cm
87 cm 96 cm 70 cm
€ 154,03
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel