Tugitool Oberwart, sinepi värv, H83x47x77cm, istumisosa kõrgus 47cm
ID: 2000001108109
30 % allahindlus
€ 87,50
€ 125,00
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Kollane |
| Kõrgus: | 83 cm |
| Laius: | 77 cm |
| Pikkus: | 47 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 47 cm |
| Kaal: | 13.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Dunkel, samet, tumeroheline, H103x78x80cm, istumisosa kõrgus 50cm
103 cm 78 cm 80 cm
€ 162,90
Baaritool Sandhaugt black 031, 360 kraadi pööratav, pähkli värv/must, H96-118x54x54cm, istumisosa kõrgus 62-84cm
118 cm 54 cm 54 cm
€ 120,16
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel