Tugitool Vanesa, kuldne 15, 84x50xH85, 360 kraadi pööratav, istumisosa kõrgus 46cm
ID: 2000001110812
Tugitool pöörlev 360
€ 222,58
Toote kirjeldus
Tugitool pöörlev 360
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 85 cm |
| Laius: | 50 cm |
| Pikkus: | 84 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 46 cm |
| Kaal: | 22.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Oberwart, sinepi värv, H83x47x77cm, istumisosa kõrgus 47cm
83 cm 47 cm 77 cm
€ 87,50
€ 125,00
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel