Tualettlaud peegliga Holwud, valge, MDF/LED tuled, H140x94x43cm
ID: 5905248115385
€ 173,39
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 140 cm |
| Laius: | 43 cm |
| Pikkus: | 94 cm |
| Kaal: | 32 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Oberwart, sinepi värv, H83x47x77cm, istumisosa kõrgus 47cm
83 cm 47 cm 77 cm
€ 87,50
€ 125,00
- −30 %
Tugitool Vanesa, kuldne 15, 84x50xH85, 360 kraadi pööratav, istumisosa kõrgus 46cm
85 cm 84 cm 50 cm
€ 222,58
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel