Tumba Trabia, roosa/bordoo, H40cm, D40cm
ID: 2000001058206
50 % allahindlus
€ 38,31
€ 76,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Roosa |
| Kõrgus: | 40 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 40 cm |
| Kaal: | 4.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kiiktool Damme 57, roheline, samet, H77x80x90cm, istumisosa kõrgus 50cm
77 cm 80 cm 90 cm
€ 155,81
€ 222,58
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel