Panipaigaga tumba Lilja Soft, beež, H46cm, D43cm
ID: 4025621710837
€ 125,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puitlaastplaat |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 46 cm |
| Laius: | 43 cm |
| Pikkus: | 43 cm |
| Kaal: | 4.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel