Tumba Lacelle, roosa-lilla värv, samet, D89cm K42cm
ID: 2000001140475
€ 170,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Kõrgus: | 42 cm |
| Laius: | 89 cm |
| Pikkus: | 89 cm |
| Kaal: | 11 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel