TV-laud Alinley, tammespoon, H50x160x40cm
ID: 5713941287991
€ 442,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 50 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 160 cm |
| Kaal: | 38.3 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 20 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel