Konsool Seaford 3 riiuliga, tamm, H46x120x33cm
ID: 5713941073174
€ 145,16
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 46 cm |
| Laius: | 33 cm |
| Pikkus: | 120 cm |
| Kaal: | 22.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel