Vatipatjade nõu/hoidik DOTTY, must/pruun, D10.3cm H8.7cm
ID: 3560231057220
€ 11,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Teras |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Pruun |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 8.7 cm |
| Laius: | 10.3 cm |
| Pikkus: | 10.3 cm |
| Kaal: | 0.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel