Vedelseebi dosaator DOTTY, must/pruun, 400ml, H16cm, D8.9cm
ID: 3560231057114
€ 10,08
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | ABS |
|---|---|
| Materjal: | Polüpropüleen |
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Pruun |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 16 cm |
| Laius: | 8.9 cm |
| Pikkus: | 8.9 cm |
| Maht : | 400 ml |
| Kaal: | 0.3 kg |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel