Šampanjapokaal Hommage, 200ml, H26x5x5cm
ID: 4025621609063
€ 12,10
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 26 cm |
| Laius: | 5 cm |
| Pikkus: | 5 cm |
| Maht : | 200 ml |
| Kaal: | 0.29 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel